WhatsApp Profil Resimleri

WhatsApp uygulaması akıllı telefon kullanan hemen hemen herkesin hayatına girmiş durumda. Bu kadar yoğunlukla kullanılan bir uygulama içinde de kullanıcıların güncelleyebileceği alanların bulunması, kullanıcılara sanki periyodik olarak değişiklik yapma ihtiyacı varmış gibi hissettiriyor.

Durum bölümü güncellemeleri için WhatsApp Durumları İçin Kullanılabilecek Durum Sözleri ve İngilizce WhatsApp Durumları ve Türkçe Anlamları yazılarına göz atabilirsiniz.

Profil resmi alanı da çoğu kullanıcının aktif olarak güncellediği ve bu sebeple ilginç profil resimleri arayabildiği bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Kendi resimleriniz dışında eğer farklı profil resimleri arıyorsanız kendi tasarımım olan ve ayrıca internetten derlemiş olduğum aşağıdaki profil resimlerine göz atabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir resmi cep telefonunuza indirmek için resmin üzerine parmağınızı basılı tutun ve menü çıkmasını bekleyin. Çıkan menüde ise resmi indirme bağlantısına tıklayarak resmi cihazınıza indirebilirsiniz.
beingbetter

bestlife

dayend

iwasborn

life

lincoln

lookback

nogiveup

oz

second

silence

valentine

keep-up

surprised

34-istanbul

Bear-icon

Beaver-icon

Bee-icon

Bull-icon

Bat-icon

Cat-icon

Chicken-icon

Cow-icon

Crab-icon

Crocodile-icon

Deer-icon

Dog-icon

Dolphin-icon

Duck-icon

Elephant-icon

Fish-icon

Sheep-icon

Turtle-icon

Whale-icon

Kangaroo-icon

Lizard-icon

Lobster-icon

Mouse-icon

Kendi istediğiniz bir resmi WhatsApp için ayarlamak istiyorsanız WhatsApp için profil resmi boyutu nedir ve nasıl ayarlanır? yazısına göz atabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Eya 09/08/2015

Yorum Ekleyin veya Soru Sorun:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir