Kişisel Web Sitesi Örnekleri

İnternette pek çok tarzda web sitesi görmek mümkündür. Kullanım amaçları ve içeriklerine göre site türleri ile ilgili detay bilgi edinmek için Kullanım Amaçlarına Göre Farklı Web Sitesi Örnekleri yazısına bakabilirsiniz. İnternet ortamında yer alan sitelerin bir kısmı da kişisel web siteleridir. Bu siteler genellikle iki türlü olmaktadır. Birinci türde ünlü isimlerin hayranları için oluşturduğu kişisel siteler mevcut iken ikinci türde bireylerin kişisel bilgileri ve/veya günce yazılarını paylaştıkları kişisel siteler yer almaktadır.

Ünlüler İçin Kişisel Web Sitesi Örnekleri

Ünlü isimler deyince şüphesiz ki akla pek çok isim gelebilmektedir. Ünlü isimlerden kişisel web sitesi örneklerine bakmak istiyorsanız size önerebileceğim adres,

https://wordpress.org/showcase/tag/celebrities/

Burada WordPress içerik yönetim sistemi altyapısını kullanan farklı tarzlarda kişisel web sitesi örneklerini bulabilirsiniz.

Takip Ettiğim Kişilere Ait Kişisel Web Siteleri

İnternet ortamı ve modern teknolojiler ile ilgili olarak takip ettiğim ve çokça bilgiler öğrendiğim insanların kişisel web sitelerini de paylaşmak isterim. Bunların içinde blog örnekleri de mevcuttur.

Kendi Kişisel Web Sitem

Yukarıda bahsettiğim web sitelerine ek olarak kendi sitemi de kişisel bir web sitesi olarak örnek verebilirim. (http://www.ozhandonder.net/) Kendi sitemin alt yapısında da yukarıdaki örneklerin çoğunda kullanılan içerik yönetim sistemi olan WordPress kullanmaktayım. Sayfalarda gezinerek görebileceğiniz üzere kişisel bilgilerim, sertifika bilgilerim ve yazmış olduğum uygulama bilgilerinin yanında aynı zamanda güncel blog paylaşımlarımı da web sitesi içerisinde bulabilirsiniz.

Kişisel web sitesi oluşturma ve içerik planlaması hakkında merak ettikleriniz veya sormak istedikleriniz için yorum bölümünü veya iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

4 Yorum

  1. ZEHRA 19/01/2016
    • Özhan 22/01/2016
  2. Ali 08/12/2016
    • Özhan 08/12/2016

Yorum Ekleyin veya Soru Sorun:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir